<p><span style=Tag missing: page_title, scope: page:medias.

"/>

SAĞLIKLI PİŞİRİM

SAĞLIKLI PİŞİRİM

KALP-DAMAR SAĞLIĞININ KORUYUCULARI

BMS sistemi, uzmanların sağlıklı yaşamak için önerdiği doğru beslenme yöntemlerinin koşullarını yerine getirir.

BMS Çelik Mutfak Ürünleri, 18/10 krom-nikel ve 304 kalite çelikten imal edilmiştir. BMS ile, özsu içeren besinler hiçbir katkı kullanmadan kendi doğal nemi ile pişirilir. Vitamin, mineral ve temel besin maddeleri korunmuş olur. Tazelik, koku, renk ve miktarda, klasik pişirimlerde yaşanan kayıplar olmaz.

Etler kendi yağı ile yani ek yağ koymadan, sebzeler ise susuz pişirilir. Susuz pişirme, BMS tencerelerdeki buhar kanalı sayesinde olur. Tencere kapağının hesaplı ağırlığı vitaminlerin kaybolmasını önler. Rende ve Kombi Taslar ile tencere içinde buharda haşlama yapılır, böylece mineral ve vitamin kayıpları en aza iner. Sonuçta aile fertleri mükemmel şekilde beslenmiş olur.

Eko Kombi tam bir kalp-damar sağlığı dostudur. Kırmızı et, balık, tavuk gibi besinlerin kendi yağlarıyla ızgara yapılmasını sağlar. Evlerimizde mangal lezzeti sunar. Besinler sistem içerisinde dolaşan sıcak hava ile pişer ve sağlıklı, lezzetli tatlar oluşur. Sadece tavasını kullanarak ocakta gözleme ve pizza gibi pişirimler de yapılabilir.

BMS ile hazırlanan yemeklerde enerji, yağ ve besinden %20 oranında tasarruf edilir. Ayrıca ürünler çok uzun yıllar kalitesi ve güzelliğini korur. Böylece 1-1,5 yılda ödenen parayı geri kazandırır.

Beslenme uzmanları diyor ki; “Hatalı beslenme en önemli sağlık sorunlarından biridir. Günümüzde yetişkin nüfusun yarıdan fazlasının kilosu, normalin üzerindedir. Çok tatlı, çok tuzlu, çok yağlı ve çok fazla yiyoruz. Bu nedenle her iki kişiden birinde beslenmeye dayalı hastalıklara rastlanıyor. Doğru beslenme ile birçok hastalığı önleyebiliriz. Bir insanın direnci doğru beslenme ile arttırılabilir.”.

Doğru beslenmek için, BMS’yi seçin.

Background

BMS Su Arıtma Sistemleri / Su Arıtma Cihazları