<p><span style=Tag missing: page_title, scope: page:medias.

"/>

Sağlık İçin BMS

Sağlık İçin BMS

BMS, 1982’den beri sağlıklı yaşam için su arıtma sistemleri, çelik mutfak ürünleri üreten İzmirli bir firma.

Türkiye çapında yaklaşık 800 kişilik bayi ağına sahip firma, kendine has direkt pazarlama yöntemlerini kullanarak, tanıtım görevlileri aracılığı ile profesyonel bir satış sistemi uyguluyor. “Experience Marketing” yani kullanım keyfini müşteriye yaşatarak pazarlama yapıyor. İnsan hayatına sağlık ve keyif katacak incelikleri düşünerek tecrübelerini üretime yansıtıyor.

Hüseyin Türkmen, Doğrudan Satış Yöntemi ile BMS ürünlerinin satışını gerçekleştiren bayilerden biri olan BMS Dayanıklı Tüketim Malları Paz. Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi. Her türlü suyu içme suyuna çevirebilme özelliğine sahip BMS Aquatech ve Aquaprofi ile sağlıklı, lezzetli ve güvenli su içilebileceğini garanti ediyorlar. Sağlıklı su içmek için en uygun yöntemin Reverse Osmosis sistemi olduğunu savunuyorlar. Bu yöntem BMS Su Arıtma Cihazları’nın temelini oluşturuyor.

Sağlık konusunu ön planda tutan BMS, ürünlerinin sağlığa faydalı olmasına önem veriyor. BMS Su Arıtma Cihazları’ndan arıtılan sular sık sık kontrol ettirilerek rapor alınıyor. T.C. Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzısıhha Laboratuvarı’nda arsenik ile ilgili raporlama limiti litrede 2 mikrogram iken, BMS suyundaki arsenik oranı 2 mikrogramdan da küçük çıkıyor.

Tüm bu özellikleriyle BMS, dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda ve kalitesi sizin kontrolünüz altında içme suyu üretmenizi sağlıyor.

Background

BMS Su Arıtma Sistemleri / Su Arıtma Cihazları