<p><span style=Tag missing: page_title, scope: page:medias.

"/>

Alkali Su

Alkali Su ve Alkali Yaşam, Sağlığın Temeli!

İlk olarak BMS’de bulunan Alkali su, tam bir sağlık mucizesidir.

Alkali su pH derecesi  7’den yüksek olan sudur. pH derecesi 7’den düşük olan su asidiktir.

Alkali su metabolizmayı hızlandırır, yaşlılık belirtilerini azaltır, hastalıklara karşı vücudu korur. Sağlıklı yaşam için çok kıymetlidir.

Alkali su, başta kanser olmak üzere birçok hastalığı önlemeye yardımcıdır.  Hatta Dünya Sağlık Örgütü (WHO) “Eğer dünya üzerinde herkes alkali su içerse kanser dahil bütün hastalıklarda %80’e kadar azalır” açıklamasında bulunmuştur.

Bir besin alırken içerisini okuyun, şeker, glukoz, aspartam, sitrik asit, askorbik asit, E320, E235 vb doğada bulunmayan maddeleri göreceksiniz. Bu maddeler vücut için gerekli olmayan, vücudu yoran, sıkıntıya sokan ve bu nedenlerden ötürü vücudu ASİTLENDİREN maddelerdir. Sadece besinler değil, stres, iş ortamında gerginlikler, hava kirliliği, hareketsizlik gibi dış etkenler de vücutta asitlenmeyi arttırır.

İlk doğduğumuz andan itibaren vücudumuz asitlenmeye başlar. Halbuki insanoğlu ALKALİ doğar. Vücudumuzda biriktirdiğimiz asitler hücre ölümüne, ya da hücrelerin evrim geçirmesine neden olurlar. Asitlenme kan dolaşımını engeller, böbrek çalışmasını yavaşlatır, karaciğeri yorar. Başımızın ağrımasından tutun da, sivilcelerimize, kramplardan tutun da gribe, aftlara, zor iyileşen yaralara, kansere kadar tüm hastalıkları tek bir nedenle açıklayabiliriz.  İsimleri ve belirtileri istedikleri kadar farklı olsun, özünde tek bir nedene bakarlar ASİTLENME! Genetik hastalıklar da Asitlenmeye bağlı olarak erken ortaya çıkabilir.

Vücut ne kadar  asitlenirse o kadar da alkali yapmak gerekir ki sağlığımızı koruyabilelim. Örneğin, bir bardak kola içtiğimizde aldığımız asidi temizlemek için 30 bardak alkali su tüketmemiz gerekir. Ya da baklava yediğimizde, tatlıyı, akşam yemeğini fazla kaçırdığımızda mutlaka Alkali su ile takviye yapmamız gerekir. Ancak bu şekilde vücut kendisini düzene sokar ve sağlığını muhafaza eder.

Alkali su için en iyi çözüm su arıtma cihazlarıdır. Diğer yöntemler, kalıcı ve tam olarak sağlıklı bir çözüm sunmamaktadır. Alkali su cihazlarından elde edilen alkali su, arıtmadan sonra suda yitirilen kalsiyum, potasyum, magnezyum gibi vücut gelişimi ve dayanıklılığı için elzem olan mineralleri yerine koyar.

Şu anda BMS Alkali filtresi ile Avrupa’nın en yüksek pH değerine sahip suyunu elde etmeniz mümkün.

Sizin vücut pH’ınız ne kadar yüksekse, elektrik akımınız o kadar iyi, sağlığınız o kadar yerinde, düşünceniz o kadar hızlı, beyin fonksiyonlarınız o kadar atak olur. 

 

Background

BMS Su Arıtma Sistemleri / Su Arıtma Cihazları